seizoen 2018 – 2019

KEEPERS
26. Karol Niemczycki
25. Mark Birighitti → d.d. 31-08-2018 contract per direct ontbonden ; d.d. 11-09-2018 gepresenteerd bij Melbourne City
1. Arijanet ‘Aro’ Muric → d.d. 22-08-2018 per direct terug naar Manchester City
16. Theo Zwarthoed → d.d. 27-08-2018 contract tot einde seizoen + optie tot nog een jaar
1. Benjamin van Leer → d.d. 29-08-2018 tot einde seizoen gehuurd van Ajax

VERDEDIGERS
4. Menno Koch
5. Karol Mets → d.d. 14-03-2019 per direct naar AIK Fotboll
46. Pelé van Anholt
15. Jurich Carolina → d.d. 29-01-2019 tot einde seizoen verhuurd aan Fc Den Bosch
21. Greg Leigh
14. Erik Palmer-Brown
24. Daan Klomp
2. Fabian Sporkslede
32. Jethro Mashart
22. Khalid Karami → d.d. 04-01-2019 tot einde seizoen verhuurd van Vitesse
23. Alex Gersbach → d.d. 23-01-2019 per direct overgenomen van Rosenborg BK; contract voor 2,5 jaar
25. Dorian Dervite → d.d. 31-01-2019 tot einde seizoen verhuurd van Charleroi

MIDDENVELDERS
28. Gianluca Nijholt
19. Olivier Rommens → d.d. 30-12-2018 per direct uit elkaar ; d.d. 04-01-2019 gepresenteerd bij TOP Oss
8. Mounir El Allouchi
22. Robbie Haemhouts → d.d. 04-01-2019 per direct carrière beëindigd; nu assistent bij NAC O19
6. Arno Verschueren
23. Jordan van der Gaag → d.d. 31-08-2018 tot einde seizoen verhuurd aan Helmond Sport
3. Lucas Schoofs
18. Grad Damen
20. Marwin Reuvers
31. Vinnie Vermeer → d.d. 18-01-2019 per direct uit elkaar (gaat nu naar het Amerikaanse Nashville SC)
10. Paolo Fernandes
40. Luka Ilic
27. Anouar Kali
12. Ramon Pascal Lundqvist → d.d. 17-08-2018 per direct overgenomen van PSV; contract voor 2,5 jaar

AANVALLERS
7. Giovanni Korte
9. Mitchell Te Vrede
33. Gervane Kastaneer
17. Mikhail Rosheuvel
29. Sydney van Hooijdonk
11. Robert Mühren → d.d. 30-08-2018 tot einde seizoen gehuurd van Zulte Waregem
19. Sullay Kaikai → d.d. 21-01-2018 per direct overgenomen van Crystal Palace; contract voor 1,5 jaar met optie voor nog een jaar

TRAINERS
Ruud Brood → d.d. 22-03-2019 tot eind seizoen nieuwe hoofdtrainer
Mitchell van der Gaag → d.d. 18-03-2019 per direct opgestapt
Regillio Vrede → d.d. 22-03-2019 tot eind seizoen nieuwe assisstent-trainer
Rob Penders → d.d. 22-03-2019 per direct ontslagen
Jefta Bresser → d.d. 06-09-2018 per direct Hoofd Jeugdopleiding bij De Graafschap
Maurice Verberne → d.d. 31-12-2018 tot einde seizoen vastgelegd; d.d. 22-03-2019 per direct ontslagen
Jelle ten Rouwelaar

STAF
Ben van Bilzen
Frank Gommers
Roderick van der Ham
Paul Jongmans
Chris van der Veeken
Freek Laumen
Edwin Huybers