seizoen 2019 – 2020

KEEPERS
1. Nick Olij
16. Chiel Kramer
25. Sem Custers
26. Bart Verbruggen

VERDEDIGERS
2. Robin Schouten
3. Roger Riera Canadell
4. Nacho Monsalve
5. Javier Noblejas
12. Pele van Anholt
17. Jethro Mashart
20. Jan Paul van Hecke
24. Colin Rösler

MIDDENVELDERS
6. Arno Verschueren
7. Ivan Ilic
8. Luka Ilic
11. Mounir El Allouchi
14. Othmane Boussaid
18. Yassine Azzagari
22. Jordan van der Gaag
33. Thom Haye → d.d. 29-01-2020 tot einde seizoen gehuurd van ADO Den Haag + optie tot koop

AANVALLERS
9. Finn Stokkers
10. Huseyin Dogan
15. Andrija Filipovic → d.d. 29-01-2020 per direct afscheid van elkaar genomen
19. Boris Kudimbana
21. Joshua Bohui
23. Sydney van Hooijdonk

TRAINERS & STAF
TRAINERS

Ruud Brood → d.d. 31-12-2019 per direct de samenwerking beëindigd
Willem Weijs → d.d. 31-12-2019 per direct interim-trainer; d.d. 03-02-2020 maakt seizoen af als trainer Jong NAC; d.d. 12-03-2020 per direct vrijgesteld van werkzaamheden
Regillio Vrede → d.d. 31-12-2019 per direct de samenwerking beëindigd
Peter Hyballa → d.d. 03-02-2020 per direct hoofdtrainer
Maik Drzensla → d.d. 04-02-2020 per direct assistent-trainer
Rogier Molhoek → d.d. 04-01-2020 per direct assistent-trainer; d.d. 10-02-2020 keert per direct terug bij NAC O17
Jelle ten Rouwelaar

STAF
Ben van Bilzen
Frank Gommers
Niels Ton
Sjoerd den Dekker
Remie Blom
Chris van der Veeken
Robin Adriaenssen
Pleun van Ginneken